Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afișează

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: States
ro: Stări

en: User
ro: Utilizator

en: Node
ro: Nod

en: Log message
ro: Mesaj jurnal

en: State
ro: Status

en: Owner
ro: Proprietar

en: Color
ro: Culoare

en: Created date
ro: Data creării

en: Workflow
ro: Fluxul de lucru

en: Red
ro: Roșu

en: Permissions
ro: Permisiuni

en: Blue
ro: Albastru

en: Draft
ro: Proiect

en: Date changed
ro: Dată schimbată
