Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (37 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: None
ru: Нет

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотр

en: Timestamp
ru: Время

en: States
ru: Состояния

en: User
ru: Пользователь

en: Node
ru: Материал

en: Log message
ru: Сообщение в системный журнал

en: State
ru: Состояние

en: Owner
ru: Владелец

en: Color
ru: Цвет

en: Created date
ru: Дата создания

en: Workflow
ru: Порядок действий

en: Workflow State
ru: Состояние документооборота

en: Red
ru: Красный

en: Permissions
ru: Права доступа

en: Purple
ru: Фиолетовый

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Green
ru: Зелёный

en: Blue
ru: Синий

en: Current state
ru: Текущее состояние

en: Previous state
ru: Предыдущее состояние

en: Workflow state
ru: Состояние рабочего процесса

en: Draft
ru: Черновик

en: Webform submission
ru: Отправление веб-форм

en: Serial number
ru: Серийный номер

en: Date changed
ru: Дата изменения

en: New state
ru: Новое состояние

en: Submission ID
ru: ID отправления

en: Submitter
ru: Отправитель

en: Submission
ru: Отправление

en: state
ru: состояние

en: Change to
ru: Изменить на
