Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (31 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: None
sv: Ingen

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: States
sv: Lägen

en: User
sv: Användare

en: Node
sv: Nod

en: Log message
sv: Loggmeddelande

en: State
sv: Läge

en: Owner
sv: Ägare

en: Color
sv: Färg

en: Created date
sv: Skapad datum

en: Workflow
sv: Arbetsflöde

en: Red
sv: Röd

en: Permissions
sv: Behörigheter

en: Purple
sv: Lila

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Green
sv: Grön

en: Blue
sv: Blå

en: Current state
sv: Nuvarande tillstånd

en: Yellow
sv: Gul

en: Draft
sv: Utkast

en: Webform submission
sv: Inlägg i Webform

en: Primary key
sv: Primärnyckel

en: Serial number
sv: Serienummer

en: Date changed
sv: Ändrad datum

en: Change to
sv: Ändra till
