Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: ID
th: ไอดี

en: Log message
th: บันทึกข้อความ

en: State
th: รัฐ

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Color
th: สี

en: Created date
th: วันที่สร้าง

en: Workflow
th: ขั้นตอนการทำงาน

en: Red
th: แดง

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: Green
th: เขียว

en: Blue
th: สีน้ำเงิน

en: Yellow
th: เหลือง

en: Date changed
th: วันที่เปลี่ยนแปลง
