Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (29 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: None
tr: Hiçbiri

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: View
tr: Görüntüle

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: States
tr: Durumlar

en: User
tr: Kullanıcı

en: Node
tr: Düğüm

en: Log message
tr: Günlük iletisi

en: State
tr: Durum

en: Owner
tr: Sahibi

en: Color
tr: Renk

en: Created date
tr: Oluşturulma tarihi

en: Workflow
tr: İş akışı

en: Red
tr: Kırmızı

en: Permissions
tr: İzinler

en: Purple
tr: Mor

en: Green
tr: Yeşil

en: Blue
tr: Mavi

en: Current state
tr: Şimdiki durum

en: Yellow
tr: Sarı

en: Draft
tr: Taslak

en: Date changed
tr: Değiştirilme tarihi

en: Submission ID
tr: Gönderim Kimlik No (ID)

en: Submission
tr: Gönderim

en: Change to
tr: Şuna değiştirin:
