Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: ID
ur: شناخت

en: User
ur: صارف

en: Node
ur: نوڈ

en: Color
ur: رنگ
