Webhook (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Name
bo: མིང

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
