Webhook (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Description
de: Beschreibung

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Processor
de: Prozessor

en: Autodetect
de: Automatische Erkennung

en: Machine Name
de: Systemname
