Webhook (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Enabled
fr: Activé

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Edit
fr: Modifier

en: Name
fr: Nom

en: Processor
fr: Processeur

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Autodetect
fr: Auto-détection

en: Machine Name
fr: Nom système
