Webhook (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Description
jv: Katrangan

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Name
jv: Jeneng
