Webhook (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: Name
nl: Naam

en: Machine Name
nl: Systeemnaam
