Webhook (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Description
pl: Opis

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Processor
pl: Procesor

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy
