Webhook (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Description
fa: شرح

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: تدوین

en: Name
fa: نام

en: URL
fa: نشانی

en: Processor
fa: پردازشگر
