Webhook (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: URL
ps: پته (URL)
