Webhook (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Description
tr: Açıklama

en: Enabled
tr: Etkin

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Edit
tr: Düzenle

en: Name
tr: İsim

en: Processor
tr: İşlemci

en: Features
tr: Özellikler

en: Machine Name
tr: Makine Adı
