Webhook (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Description
vi: Mô tả

en: Enabled
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Edit
vi: Sửa

en: Name
vi: Tên

en: Processor
vi: Bộ xử lý

en: Features
vi: Tính năng

en: Autodetect
vi: Tự động phát hiện

en: Machine Name
vi: Tên nội bộ
