Webhook (7.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Name
af: Naam
