Webhook (7.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Name
bg: Име
