Webhook (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Name
ca: Nom

en: Processor
ca: Processador

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Machine Name
ca: Nom màquina
