Webhook (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Description
cs: Popis

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: Machine Name
cs: Strojový název
