Webhook (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Name
eo: Nomo

en: Features
eo: Ecoj
