Webhook (7.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Description
es: Descripción

en: Enabled
es: Activado

en: Yes
es: Sí

en: Edit
es: Editar

en: Name
es: Nombre

en: Processor
es: Procesador

en: Features
es: Características

en: Machine Name
es: Nombre de sistema
