Webhook (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Description
gl: Descrición

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Name
gl: Nome

en: Processor
gl: Procesador

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Machine Name
gl: Nome de sistema
