Webhook (7.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ
