Webhook (7.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Description
hi: उल्लेख

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Name
hi: नाम

en: URL
hi: यूआरएल

en: Processor
hi: प्रोसेसर
