Webhook (7.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Name
is: Nafn

en: URL
is: vefslóð

en: Machine Name
is: Tölvuvænt nafn
