Webhook (7.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Description
ja: 説明

en: Enabled
ja: 有効

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Edit
ja: 編集

en: Name
ja: 名前

en: Processor
ja: プロセッサー

en: Features
ja: フィーチャー

en: Machine Name
ja: システム内部名称
