Webhook (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Machine Name
sk: Strojový názov
