Webhook (7.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Description
te: వివరణ

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Features
te: విశేషాలు
