Webhook (7.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง
