Webhook (7.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Name
ug: ئىسىم

en: URL
ug: ئادرېس

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى
