Webhook (7.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Description
uk: Опис

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: URL
uk: URL-адреса

en: Processor
uk: Обробник

en: Features
uk: Властивості

en: Autodetect
uk: Автовизначення

en: Machine Name
uk: Машинна Назва
