Webhook (7.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Description
ur: وضاحت

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Edit
ur: تدوین

en: Name
ur: نام

en: URL
ur: یو آر ایل
