Webhook (7.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Description
ar: الوصف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Name
ar: الاسم

en: URL
ar: العنوان URL

en: Processor
ar: معالج

en: Features
ar: الخصائص

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا
