Webhook (7.x-1.0-alpha3) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Description
bn: বিবরণ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Name
bn: নাম

en: URL
bn: ইউআরএল
