Webhook (7.x-1.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime
