Webhook (7.x-1.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Name
fi: Nimi

en: Processor
fi: Prosessori

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi
