Webhook (7.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkjað

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Broyt

en: Name
is: Navn
