Webhook (7.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: URL
he: כתובת URL

en: Processor
he: מעבד

en: Features
he: פיצ'רים

en: Machine Name
he: שם מכונה
