Webhook (7.x-1.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Description
hr: Opis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Name
hr: Naziv

en: Processor
hr: Procesor

en: Features
hr: Značajke
