Webhook (7.x-1.0-alpha3) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Description
it: Descrizione

en: Enabled
it: Attivato

en: Yes
it: Sì

en: Edit
it: Modifica

en: Name
it: Nome

en: Processor
it: Processore

en: Features
it: Funzionalità

en: Machine Name
it: Nome ad uso interno
