Webhook (7.x-1.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Name
kk: Аты
