Webhook (7.x-1.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Description
ro: Descriere

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: Name
ro: Nume

en: Processor
ro: Procesor

en: Features
ro: Caracteristici

en: Machine Name
ro: Nume mașină
