Webhook (7.x-1.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Name
ta: பெயர்

en: Processor
ta: செயலி
