Webhook (7.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Name
be: Імя

en: URL
be: Спасылка

en: Features
be: Функцыі
