Webhook (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Name
da: Navn

en: Processor
da: Behandler

en: Machine Name
da: Maskinnavn
