Webhook (7.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Name
el: Όνομα

en: Processor
el: Επεξεργαστής

en: Features
el: Χαρακτηριστικά
