Webhook (7.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Name
et: Nimi

en: Processor
et: Töötleja

en: Features
et: Omadused

en: Machine Name
et: Masinnimi
