Webhook (7.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Description
hu: Leírás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Name
hu: Név

en: URL
hu: Webcím

en: Processor
hu: Feldolgozó

en: Features
hu: Jellemzők

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név
