Webhook (7.x-1.0-alpha3) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Description
id: Deskripsi

en: Enabled
id: Aktif

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Name
id: Nama

en: Processor
id: Prosesor

en: Features
id: Fitur

en: Machine Name
id: Nama Mesin
